субота 15.7.
20.30 – Гала концерт и свечано отварање, солиста – Немања Радуловић (виолина), камерни оркестар – „Double sens“
21.30 – Отварање изложбе фотографија
„АРЛЕММ уметнички караван“
21.30 – Концерт џез музике
недеља 16.7.
10.00 – виолина, флаута, виола
11.00 – соло певање
Регистрација полазника креативних радионица – плато испред Соколског дома у Ариљу
10.30 – ликовна радионица „МОЗАИК“ – Александар Митровић
10.30 – радионица креативног писања – Урош Петровић
10.30 – кулинарска радионица – Равза Анђелић
Пријем гостију и полазника АРЛЕММ-а 2023
12.00 – 14.00, хотел „Млинарев сан“
Духовно вече – Порта Цркве св. Ахилија
20.30
понедељак 17.7 - субота 22.7.
виолина – Милица и Драгутин Младеновић
виола – Лазар Милетић
соло певање – Анета Илић
флаута – Марина Ненадовић и Сања Вукадиновић
гитара – Александар Хаџи Ђорђевић
барокна и камерна музика – Катарина Поповић
Креативне радионице
10.30 – кулинарска радионица – плато испред Соколског дома у Ариљу,
радионицу води Равза Анђелић
17.30 – ликовна радионица „МОЗАИК“ – плато испред Соколског дома у Ариљу,
радионицу води Александар Митровић
19.00 – беседе и креативно писања за децу – Библиотека Добрило Ненадић
радоницу води Урош Петровић
понедељак 17.7.
20.30 – „Флаута из времена барока“ – Каролина Бетер (Karolina Bäter) Србија/Немачка
Концерт – Летња позорница на Градском тргу
21.30 – „Ex tempore“ импровизацијa у барокној и савременој музици – Филип Крумес & Београдски Барок
уторак 18.7.
10.30 – Радионица за децу и младе „Тело као инструмент“ – плато испред Соколског дома у Ариљу,
радионицу води Ана Врбашки и Марко Дињашки
Концерт „телесне“ музике – Летња позорница на Градском тргу
20.30 – „Аlice in WonderBand“
среда 19.7.
20.30 – Beltango
четвртак 20.7.
20.30 – EJO – Ethno Jazz Orchestra
петак 21.7.
19.30 – Урош Петровић и полазници књижевне радионице
Концерт „The Beatles Tribute Band”- Летња позорница на Градском тргу
20.30 – „The Bestbeat“
субота 22.7.
10.00 – Први концерт, наступ полазника виоле и виолине
12.00 – Други концерт, наступ полазника флауте и соло певања и гитаре
Мастеркалс: Емилио Перцан – виолина
АРЛЕММ ДУАТЛОН – Првенство Србије – Градски трг, Ариље
10.30 – Преузимање стартних пакета – Градски трг, Ариље
14.00 – Старт трке АРЛЕММ ДУАТЛОН
17.30 – Проглашење победника трке АРЛЕММ ДУАТЛОН
АРЛЕММ трчи – Атлетска трка – Градски трг, Ариље
10.30 – 18.30 – Преузимање стартних пакета – Градски трг, Ариље
19.00 – Старт трке АРЛЕММ ТРЧИ
20.00 – Проглашење победника АРЛЕММ ТРЧИ
Концерт „world music“ – Летња позорница на Градском тргу
20.30 – „Bratia“ Španija
22.30 – DJ
недеља 23.7.
12.00 – Духовно певање, Студио Дивна Љубојевић – порта цркве Св. Ахилија
Регистрација полазника Еко радионица – плато испред Соколског дома у Ариљу,
12.00 – вођа радионице Зоран Раковић
Креативно писање, радионица за старије полазнике – Библиотека Добрило Ненадић
19.00 – вођа радионице Гојко Божовић
понедељак 24.7 - субота 29.7.
клавир – Наталија Младеновић
виолина – Милица Младеновић
духовно певање- Дивна Љубојевић
виолончело – Милутин Младеновић
контрабас – Горан Костић
хармоника – Зоран Ракић
клавирски сарадник- Уки Оваскаинен
Креативне радионице
10.30 – ЕКО радионица – Уски Вир,
радионицу води Зоран Раковић
19.00 – креативно писање – Галерија Библиотеке Ариље,
радионицу води Гојко Божовић
понедељак 24.7.
20.30 – „Tribidabo“ (Аустрија)
уторак 25.7.
20.30 -“Jimi Hendrix” Трибјут бенд
среда 26.7.
20.30 – „Лето када сам научила да летим“, гост Јасминка Петровић
четвртак 27.7.
19.30 – Гојко Божовић и Бојан Васић
петак 28.7.
АРЛЕММ арт фестивал, Острво Уски вир
21.00 – „A.N.D.R. x Retrospektiva“
22.00 – Никола Коља Пејаковић
23.30 – Пекиншка Патка
субота 29.7.
11.00 – Први концерт, виолине и контрабаса
14.00 – Други концерт, наступ полазника виолончела, хармонике и клавира
АРЛЕММ арт фестивал, Острво Уски вир
21.00 – Маја Милинковић „Фадолинка“
22.30 – Партибрејкерс
00.00 – DJ
недеља 30.7.
11.00 – наступ полазника Студио за духовну музику – Дивна Љубојевић
20.30 – Свечано затварање АРЛЕММ 2023